Další informace

Čím se řídí naše poskytování BOZP a PO v Liberci

V oblasti zajišťování a správy bezpečnosti práce, protipožárních služeb, školení bezpečnosti a mnoha dalších  jsme profesionály již přes 18 let. Jelikož si plně uvědomujeme míru zodpovědnosti, která je s výkonem našeho povolání úzce spjata, striktně dodržujeme několik jednoduchých ale efektivních bodů, mezi něž patří Individuální přístup ke klientům, či naprostá otevřenost, v rámci které se snažíme o to, aby naši klienti byli za všech okolností maximálně informovaní o všech našich krocích. Především ale zachováváme maximální možnou míru profesionality, což se odráží například v široké paletě získaných certifikací a ocenění, nebo i v tom, že naše zaměstnance pravidelně podrobujeme standardnímu i nadstandardnímu proškolování.

Ceník poskytování BOZP, PO a dalších služeb

Výše stanovené ceny jsou orientační, což je způsobené tím, že ke každému klientovi zachováváme individuální přístup a konečné ceny jsou tudíž stanoveny až na základě osobní konzultace.
ceník přiložen v pdf

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

„Expresní“ služba

Jestliže si ještě nejste zcela jisti budoucími požadavky na naši společnost, nabízíme Vám nezávazné vypracování vstupní analýzy, která probíhá formou osobního pohovoru s některým z kompetentních zaměstnanců Vaší organizace. Na základě takto získaných informací pro Vás následně budeme schopni vypracovat nabídku ušitou přímo na míru, a to ve velmi krátkém čase.

Jak probíhá spolupráce

Správa povinností týkajících se bezpečnosti práce, protipožárních opatření a dalších bezpečnostních požadavků může být, v případě že ji řešíte sami, velmi složitou záležitostí. Pokud se však rozhodnete využít služeb společnosti JMK, s.r.o., budete se moci sami ihned přesvědčit o tom, že pokud si k řešení těchto problému zvolíte správného a spolehlivého partnera, všechny komplikace rázem zmizí a vy se budete moci opět nerušeně věnovat hlavnímu bodu Vaší činnosti. Neváhejte nás proto kontaktovat a nezávazně s námi prodiskutovat Vaše potřeby a požadavky.

Objednání služeb  JMK, s.r.o. v Liberci

V případě, že máte zájem o navázání spolupráce se společností JMK, s.r.o. v rámci kterékoli z našich služeb, můžete tak učinit telefonicky, poštou nebo po internetu. Pokud již disponujete informacemi o základních požadavcích a podmínkách potřebných pro vybranou službu, zašlete nám  je prosím ve formě vyplněného poptávkového formuláře. Ihned po obdržení těchto informací s vámi naše společnost naváže kontakt a po následném upřesnění požadavků pro vás vypracujeme individuální objektivní nabídku.