O nás

Hledáte-li spolehlivého partnera, který by pro vás byl schopen zajistit ty nejkvalitnější služby v oblasti bezpečnosti, ochrany zdraví při práci a požární ochrany v Liberci a jeho okolí, pak neváhejte a využijte služeb společnosti JMK, s.r.o.

JMK, s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi, která svým zákazníkům poskytuje široké portfolio velmi komplexních a kvalitních služeb, a to již od roku 1995. Jsme držiteli široké palety standardních i nadstandardních certifikací a oprávnění potřebných k výkonu našeho povolání, mezi které patří např. certifikát spolehlivé firmy, oprávnění OZO v BOZP i v PO, oprávnění PROMAT a mnoho další, jejichž výčet lze nalézt v položce zkušenosti . K hlavním profesním činnostem, na které se naše společnost zaměřuje, patří komplexní zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), zajištění řešení problematiky požární ochrany, školení požární ochrany včetně bezpečnosti práce a první pomoci, zajištění revizí v oblasti požární ochrany osob, firem i majetku, správa všech typů budov a objektů a v neposlední řadě i prodejní činnost týkající se všech nástrojů potřebných k výkonu PO a BOZP (hasicí přístroje všech provedení, technické prostředky protipožární ochrany, prostředky pro zabezpečení ochrany a bezpečnosti práce a mnoho dalších produktů). Ať už tedy potřebujete provést pouze běžnou revizi vašich hasících přístrojů nebo zajištění kompletní správy bezpečnosti práce a protipožární ochrany ve Vaší firmě, JMK, s.r.o. je vždy připravena nabídnout vám pomocnou ruku a zdárně tak vyřešit i ty nejzapeklitější obtíže.

Naše společnost JMK, s.r.o. má tu čest těšit se z velmi dlouhého seznamu spokojených zákazníků, kterýžto se za dobu naší více než osmnáctileté působnosti rozšířil i o takové subjekty jako například Ministerstvo obrany ČR, Ministerstvo vnitra ČR, Českolipská teplárenská, a.s., nebo Diamo, s.p.
Své služby bychom samozřejmě velmi rádi nabídli i Vám, a proto se s námi v případě zájmu neváhejte spojit prostřednictvím kteréhokoli kontaktu uvedeného v záložce kontakt a sjednejte si tak nezávaznou osobní schůzku, na které s Vámi probereme všechny Vaše eventuální potřeby a požadavky.